3 Ocak 2017 Salı

Firmaların Tanıtımları ve hizmet erişimi için rehber siteler

 Birçok firma günümüzün vahşi kapitalizminde ve zor ekonomik şartlarda hayata kalmaya çalışıyor.


Bunun için artık geleneksel yöntemler yeterli değil, evet hala etkili fakat yeterli değil!
Sayısal dünyanın içinde bir şekilde yer almak lazım bunun için öncelik bir web sitesi iyi, efektif, ulaşılabilir, tasarımı size özel bir web sitesi tasarımı 3000$ aşağı yapılamaz.  
web sitesi tasrımı

Farklı bir şey söyleyen varsa şuna inanın bu çoklu satışa açık şablonlarla hazırlanmış genel düzenlemeleri yapılmış bir web sitesidir ve kesinlikle küçümsenmeyecek ve çok işinize yarayacak bir iştir hatta ücretsiz web site imkânları dahi işinizi görebilir.

 Buna en iyi örnekler wesiku.com wix.com dur. Orta hali bir web sitesi kurmak isterseniz 1000TL  ile 2500TL arasında bunun içinde güzel paketler mevcuttur mesela webtilian.com Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmeler için pratik hızlı ve ekonomik bir çözümdür. Fakat web siteniz yok sadece internete arandığınızda en azından telefonuma ulaşılsın diyorsanız diğer güzel yöntemde altın rehber (çevrim içi mevcut) gibi  rehber siteler mevcut bu sitelerin çoğuna web siteniz mevcutsa link verebilirsiniz rehber sitelerde doğru açıklamalı  ve girişli kaliteli olanlar ayrıca SEO açısından size çok iyi etkiler sağlayacaktır. mesela Bir Dmoz dizin kaydı büyük etkiler yaratır fakat Dmoz dizini ve wikipedia Türkiye editörleri maalesef bir çok forumda çok kötü ve çıkarcı olarak yorumlanmış ki ben böyle olmadığını düşünüyorum.


 Özellikle hizmet veren firmaların kesinlikle bu tarz rehber siteleri kullanmaları gerekli bir organizasyon firması, düğün veya toplantı düzenleyenler gibi veya gelin başı yapan bir kuaför düğün takıları satan bir kuyumcu düğün.com veya dugunmaster.com gibi büyük ve çok etkili dizinlerde ücretini ödeyerek kesinlikle yer almalıdırlar.

1 yorum: